Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Desatero pro nový věk

19. dubna 2011 v 17:00 | Pavel (Pohodička) Němec | www.medy.cz |  Přirozeno a nadpřirozeno
Proces konce světa ve svém finále vyústil do stanovení desatera určeného pro spirituální svět, tedy pro magii a duchovní skupiny. Pro realitu platí také.
1) všechny vesmírné vlivy na naši planetu pominou. Jednotlivé plnety nemohou zde mocensky působit a vyšší osudové dimenze se staly součástí pozemské tradice a spirituality.
2) člověk již nesmí být zotročován, všechny formy parazitní existence budou řešeny. O uplatnění vlastních zájmu rozhoduje oprávněný požadavek.

3) člověk má volnou cestu pro svůj osobní růst v oblasti tvůrčí i duchovní. Všechny duchovní principy ega jsou mu k dispozici a může přijímat informace ze všech zdrojů a také sám rozhoduje zde je přijme nebo odmítne.
4) je povolena duchovní a názorová alternativa, svoboda. Jde o oprávněný požadavek zdůvodněný rozdílným původem a kulturní tradicí každého člověka. Na základě osobní názorové shody se pak pro život scházejí souvěrci a mohou ve svém soukromí žít zcela podle svých představ.
5) je nutné, aby každá skupina vypracovala kariérní řád pro postup na všechny své úrovně a uveřejnila ho pro všechny své členy. Na základě jednání podle kariérního řádu se stanovuje osobní kredit, karma a rozhoduje se o kariérním postupu.
6) vše, co existuje, musí být funkční. Do všeho, co funkční není, vstupuje vůle vyššího levelu, vyšší moci.
7) nový věk řeší především vztahy mezi skupinami. Ty musí být přátelské na základě přijetí dobré dohody a smlouvy a jejího dodržení. Skupiny jsou hlavním nástrojem prosazení mocenských zájmů.
8) vše živé musí mít dobré životní podmínky, smrt je řízena osudem.
9) inkarnace a početí si může řídit každý kult sám.
10) všechny velké skupiny, které se osvědčí v pozemském systému, získají mandát na obsazení své vlastní nové planety. Budou k tomu vyzvány.

Tento článek je jen částí většího textu. Celý text začíná ZDE
Zdroj - http://www.medy.cz/spiritismus/dispozice6.htm
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chopper Chopper | E-mail | Web | 15. února 2012 v 14:30 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama