Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Zajímavé stránky

20. května 2011 v 14:43 | Morell
morellagrysis.deviantart.com Toto je moje druhá část galerie, na stránkách, které se na sbírání obrázků specializují a já je doporučuji.

http://sine-vecneho-ohne.blog.cz/ Spřátelený web, patřící temnému pánu Mordoru, plný sexuality a umění.


http://profandu.webnode.cz/ Stránky pozitvně smýšlejícího básníka, pohlednice, možnost zasílání básniček na e-mail. Autor vydává vlastní sbírky básní zaměřených na pozitivní myšlení, lásku a radost, které se snaží těmito básměni rozdávat.Stránky náležící české skupině rytířů Jedi, obsahující poměrně kvalitní základní informace o tomto zvláštním směru. Obsahují také aktivní fórum, na kterém se Jediové schází a probírají nejen záležitosti svého vyznání.

Stránky jednoho českého Jedie, který představuje Jediismus v teorii i praxi.

Skupina fanoušků hvězdných válek věnujících se tvorbě komixů i krátkých filmů plných někdy dost zvláštního humoru.

http://www.radiorivendell.com/ (EN) Rádio, které vysílá jen fantasy hudbu, nonstop, bez reklam. Má zdarma ke stažení hudbu, kterou pro něj vytváří lidé dobrovolně. Lze přehrávat v prohlížeči.

http://www.timberwoof.com/ (EN) Stránky elfa žijícího mezi lidmi, kde popisuje svůj život. Velmi zajímavé je projít si dopisy. (z těch zvýrazněných tmavě se dá udělat obrázek jak se někteří staví ke spoustě věcí, ze kterých dýchá svoboda) Stránky obsahují více zajímavých témat, pěkné počtení.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama