Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

kostým Jedi

6. října 2011 v 20:25 | Morell |  Kreativita
Tentorkát spíše pro fanoušky star wars... I já toužila obléct se, jako Jedi. No a taky jsem si to nakonec splnila. vytvořit si kostým je pěkná práce, ale velice mě to chytlo. Myslím, že v tom časem budu pokračovat. Při nejmenším mám v plánu, že si ušiju ještě jeden plášť k tomuhle Jedi kostýmu a na něj si nadělám magický runy a možná ještě jinak vyzdobím.Velkou výhodou je, že v tom nejsem sama, kostýmy dělá v čechách vícero lidí a mají i vlastní organizace. Ty hvězdnoválkové jsou pětset první legie zvaná Waderova pěst a Lví základna z rebelské legie. Obě organizace jsou mezinárodní a rozhodně nejsou mezi sebou vnějakém sporu. Ostatně ani ta nevraživost mezi fanoušky hvězdných válek a startreku není velká, mnoho fanoušků fandí oběma těmto vesmírům najednou.
Rebely i imperiály můžete snadno potkat na různých akcích typu Festival fantazie, pragokon a další podobné...

Někdy mě dokáže vyloženě fascinovat móda ve filmech a já jsem teda anti-módní člověk. Ne že by si kostyméři nedali záležet vždy, ale někdy se jim to opravdu povede. Není divu, že se jejich tvorbou následně inspiruje i móda 'skutečného' světa.
Vůbec sci-fi je něco úžasného, zvláště pak jako final fantasy, což je kombinace fantasy a scifi. Tam už je možné sand všechno. I náš svět je vlastně taková final fantasy_ máme tu vedle sebe náboženství, různé magie a vědy a jejich technický pokrok, který až bere dech, ale přitom je to realita.

A ti z vás, kteří by toužili po kostýmu Jediho (relativně možno i sitha), tak ti se mohou inspirovat z mé práce. Ať vám přinese úspěch...
Ještě rada: mít plášť až na zem je sice super, ale vláčet ho po zemi už tak dobrý není, měl by tak dva tři cenťáky nad zemí končit.

Určitě se také podívejte, jké kostýmy dělají jiní:

Vaderova pěst
Lví základna

Ať vás provází Síla
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mrs. Roxíí Mrs. Roxíí | E-mail | Web | 7. října 2011 v 17:38 | Reagovat

No tak tohle fakt neznám ! :-D :D

2 KAiA KAiA | 27. ledna 2012 v 2:41 | Reagovat

Super..x) Už mám také svůj kostým..xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama