Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Naděje na lepší život

7. ledna 2012 v 14:16 | Morell |  Přirozeno a nadpřirozeno
Přišel rok 2012 a odevšad slyším o katastrofických scénářích a o neštěstí, utrpení, atd, atd... Lidi, to si už nic jiného představit neumíte? To už nelze žít nijak jinak, než se strachem z toho, že na nás přijde neštěstí? Proč se vám to tak líbí? Neříkám, že se to líbí všem, ale ne všichni jsou schopni takovou věc odmítnout. A tobychom opravdu měli udělat.

Obecně je známo, že žijeme špatně, reklamy na nás psychologicky působí, aby z nás jejich firmy dostaly peníze a my za to dostali chvíli dobrého pocitu a někdy ani to ne. Zařila jsem obrovské zklamání, když mne taková reklama jednou dostala ke koupi výrobku. Byl menší, než jsem si řpedstavovala a nebylo okolo něj nic tak 'cool' jako v reklamě. To bylo naposledy, co jsem reklamě věřila. Když mi mohli v telce lhát jednou, mohou tisíckrát... a určitě to dělají.Mnoho lidí se ale nechá nachytat znova a znova, jsou závislí. Nechají si takto zničit život, který by jinak mohl být dobrý, dokonce skvělý. Při tom vůbec nezávisí na náboženstvi, taková věc má člověku pomáhat ale nikdy nesmí mezi lidmi stavět překážky, vždyť samotná náboženství vznikla PRÁVĚ PROTO aby nám dala možnost cesty k míru. Kdo jich k tomu umí použít, ten je dobrým věřícím a následníkem zakladatelů náboženství.

Stejně jako lidé nám nabízí vizi katastrofy, já zde nabízím svou vizi, přijmi ji, nebo ne, poutníku, jen čti a dovol vibraci, ať ti ukáže, kam svůj život můžeš vést, protože osud lidstva je v rukou lidstva samotného. Naše myšlenky tvoří základ, ze kterého vzniká realita. (o čemž jsem znovu a znovu přesvědčována)
Pozitivní energie přichází na Zemi, cítím je. 21.12.2012 budou pravděpodobně nejsilnější a vše, co si budeme přát bude možné vyplnit, naše myšlenky budou rezonovat tak, že dokážeme i velké změny. Protože Země patří lidem a ti mají právo rozhodnout o osudu své civilizace. Mým snem je, že se co nejvíce lidí spojí v přání radosti, blahobytu a míru. Lidstvo se probudí a nastane konec starého světa, který zanikne vznikem nového, který bude radostný.
Možná si tento nový svět nepředstavuješ tak, jak si ho představuji já, ale já mohu přeměnit jen kousek, ve kterém bych chtěla žít, ale přeji si možnost cestovat za hranice tohoto území, na území jiná, kde budou vyplněná přání jiných lidí, jiné rodiny a jiné zvyky, kde budu pokorným návštěvníkem. Tam je tvé území, možná někde jinde, ale tam vzikne takový svět, o jakém budeš snít. Tak ať je krásný...

Podívej se do zrcadla a uvidíš toho, koho máš za poslání učinit šťastným. Neboj se, člověče(anděli, vesmírná bytosti,...), nejsi sám, je nás mnoho, kdo chceme uzdravení tohoto světa. Věz že vždy je okolo tebe někdo, kdo je ti schiopen pomoct a pomůže ti, když už nebudeš schopen ovládnout svou situaci, ale jen pokud sám budeš dělat vše, co můžeš pro její zlepšení... A můžeš udělat hodně.

Ať tě provází Síla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuSsy LuSsy | Web | 7. ledna 2012 v 21:10 | Reagovat

Nečetla jsem článek celý, ale už ze začátku byl dost zajímavý. Je pravda, že náš život ovlivňují reklamy, ale taky i okolí a všechno má svůj špatný vliv. :)
Mě taky štve, že to šílenství kolem katastrof je všude, dokonce i v TV. Samé katastrofické filmy, kam se podíváš... :/

2 Vašek Vašek | E-mail | 7. ledna 2012 v 23:10 | Reagovat

Obecně katastrofické filmy mi nevadí. Autor se v nich vzdycky snazi najit reseni pro situace ktere mohou (sice malo pravdepodobne) nastat. Je to kombinaci snahy zaujmout divaky, ktery se preci nebudou divat na spokojeny zivot lidi, kteri se maji pohadkove dobre, a zaroven katastrofa je jednim z motivu (zapletky) hlavni casti filmu. Spise mi vadi ze nejsou zpravy typu jak prozivaji Vanoce deti v detskem domove nebo tak. Clovek neni na svete sam... i kdyz ty druhe obcas nevidi...

3 Morell Morell | Web | 8. ledna 2012 v 9:17 | Reagovat

[2]::
Moudrá připomínka, souhlasím.
Pokud jde o filmy, někteří lidé mají silné tendence se s nimi ztotožňovat.

4 delicacyy delicacyy | E-mail | 22. ledna 2012 v 13:08 | Reagovat

hezké Legolas, moc hezké :) některé části článku budu zpracovávat déle...protože jsi mi ukázala něco nového..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama