Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Cesta duše - probuzení

17. února 2012 v 16:53 | Morell |  Duchovno a magie
Teď, když je zde objasněný původ všech duší, myslím, že je škoda v těchto textech nepokračocat. Přestože věřím tomu, co zde píšu, je nutné i tyto informace brát s odstupem a přemýšlet o nich. Jen tím, že i vy sami dojdete ke stejnému závěru, si můžete potvrdit pravdivost. Toto je moje pravda, nikoliv pravda univerzální.


V dětství je duše neviná, tím není myšleno, že nikdy nic neudělala, ale jde o fakt, že si nic z minulých životů nepamatuje. toto období jí umožňuje přizpůsobit se prostředí, ve kterém žije. Jen část lidí se začne na sebe sama rovzpomínat už tak brzy, záleží na jejich vlastním životě.

Mnoho duší se ale začne probouzet až s pubertou. Tehdy se začnou rozvzpomínat někteří vědomě, někteří jen podvědomě, někdo tyto vzpomínky ignoruje a potlačí je, jiný je přijme. Všichni máme svobodu přijmout nebo změnit, co jsme, obvykle to ale odpovídá tomu, čím jsme už dlouho.

Nepanikař, pokud jensi člověkem, neubližuj si, jsi prostě jiný. Klid přináší vyhledání dalších, kteří jsou jako ty. Díky internetu je to dnes mnohem lehčí, byť jsou lidé, kteří umí ublížit i přes web. Někteří v takto setkaných skupinách mají i weby, například weby vesmírných bytostí nebo elfů.

Kdo jsi? Víš to. Uvnitř to víš. Stačí naslouchat svému vnitřnímu hlasu, abys to pochopil. Skutečnost se dá zjistit skrze meditace, šamanskou cestu, i jinak... Cest je mnoho.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eileen Nightová Eileen Nightová | E-mail | Web | 18. února 2012 v 18:31 | Reagovat

Pravda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama