Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Stáváme se tím, o čem přemýšlíme

28. června 2012 v 9:58 | Morell |  Přirozeno a nadpřirozeno
Stáváme se tím, o čem přemýšlíme, toto bylo motto blogu http://nebudovce.blog.cz/, který byl nedávno zrušen. Byl to web, na který jsem chodila ráda a mnohé, co jsem se tam dočetla, bylo i mým vlastním názorem, byť bych to psala možná trošku mírněji. Mrzí mne, že jsem si neuložila nic z textů, které jsou tak ztracenné. Z webových archívů se mi také nic nepovedlo dostat. (pak, že jsou k něčemu...)

Naneštěstí (pro mne...) se majitelka rozhodla připojit se k jisté duchovní skupině a svou minulost kompletně vymazat. Nu co nadělám, lidé přichází a odchází. Tato duchovní skupina mne zaujala a sama jsem si s ní prošla zážitkem, který mi dost dal. Vzhledem k tomu, co zde dále píšu (a z osobních důvodů nepíšu vše), název a informace o skupině ponechám v anonymitě.Dostala jsem se k nim právě přes zmíněný blog, kterému jsem vyla věrným čtenářem a řekněme fanouškem. Samozřejmě nejdříve jsem procházela informace, kterých bylo dost a dost a zajímavých. Proč to nezkusit? Začala jsem zkoušet rady, které uváděli o vedení života a tak. No, bylo to zajímavé, jen něčemu se mi prostě nedařilo přivyknout. A najednou, při odpočinku a přemýšlení se předemnou otevřel prázdný prostor a ozvalo se "Ahoj." Telepatickou komunikaci už znám, takže to mne nepřekvapilo, ale také znám energetická spojení, která některé bytosti používají. (stačí říct, že to nejsou zrovna bytosti s nejlepší pověstí) Spojení, ke kterým mám odpor. No prostě mi bylo jasné, že tohle není pro mne a začalo vycouvávání, stejně dlouhé, jako cesta dovnitř. A mnohem více obtížné, enž cesta dovnitř.

Když se mi povedlo konečně se vyvázet, přišla extáze. Jako když zvíře uteče z klece. Znovu se se mnou začali kontaktovat mí průvodci a pomáhají mi do teď na to zapomenout a ponechat si jen to dobré. A dobrého je dost.

Možná podivný zážitek, ale zkušenost k nedocenění. Zde jsou poučení, která jsem si vzala já:

- Něco "zkusit" není tak bezpečné, jak se to zdá!
- každý vidíme svět ze svého úhlu pohledu, také z pohledu valstní duchovní skupiny
- vyvázat se z náboženské skupiny, nebo sekty, není vůbec jednoduché. Člověk musím mít opravdu silnou vůli a vědět, co chce
- V Alexandrijské knihovně se toho hodně ztratilo, naštěstí to bylo naposled (prozatím), kdy se ničením psaných informací tolik ztratilo. Možná i informace, které by dnes přepsaly dějiny
- pravda je někdy tak kluzká, že lehce proklouzne mezi prsty a ztratí se, také se časem může měnit
- galaktická konfederace a reptilianská říše nejsou ve všem tak dobré, jak věří
- I dva psi dovedou být tak rozmanití, že stejný přístup není možný. Společná duchovní cesta pro všechny lidi také není možná
- napadnutí členů jiné duchovní skupiny je nebezpečné, některé skupiny mají silné vůdčí bytosti
- jiné duchovní skupiny mají stejné právo na existenci
- Mezi některými duchovními skupinami probíhá boj v oblasti energií a magie
- pozor na sypmatie, jsou jako nitě, duchovní spojení, a když vám onen sympatický člověk někam spadne, může vás vzít sebou
- to, co se píše v knihách a je považováno za kvalitní je jen poznání dalšího člověka rovného nám všem
- ukazovat své přátelství a otevírat své srdce bez opatrnosti byl opravdu blbý nápad
- pocit vlastní slabosti, malosti, či bezmoci je problém a je třeba ho řešit
- vlastní zkušenost je mnohem lepší, než informace od druhých. (pořád přemýšlím, jak by to bylo se zkušenostmi předanými telepaticky)


Mno na závěr ale chci poděkovat právě oné skupině za mé poznání, které by bez nich nebylo možné. Ještě bude nějakou dobu trvat, než se z toho plně otřepu ale od chvíle, kdy jsem zase se svou "duchovní rodinou" a cítím se znovu doma, už to bude cesta příjemnější.
Jo, jsem hrdá na to, že jsem Jedi, není to lehká cesta, mnohde narážím na nepříjemná poznání, včetně korpupcí v energii a temnou stranu, která se mezi nás také pořád snaží dostat.
Mno, nezbývá, než uronit slzu za ztracený blog a jít dál. Přesto mi bude chybět. Nevím jméno autorky, ale hodně jsi mi pomohla, jdi v míru a měj se dobře. Namaste.

Ať vás provází Síla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama