Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

3D - 3 dimenze prostoru

31. ledna 2013 v 18:01 | Morell |  Přirozeno a nadpřirozeno
Ano, žijeme ve třírozměrném prostoru, ale délka, šířka a tloušťka jsou rozměry prostoru, ne vesmíru, nejsou to jeho dimenze.Jako jsou tedy dimenze vesmíru? Má teorie je takováto:


Vědomí
První dimenzí vesmíru je vědomí, naše vlastní vůle, která rozhoduje o tom, co se stane, tvoří a ničí, určuje. Všichni jsme zároveň součástí Síly, jednoho obrovského vědomí, rozštěpeného do nekonečně mnoha vědomí, která utváří nezávisle na sobě to, co vidíme okolo sebe. Naše vědomí, naše vůle tvořit je hnací síla, která utváří vše. A vše má své vlastní vědomí.
Časoprostor
Časoprostor, tedy čas a prostor společně utváří dimenzi vesmíru nejběžněji popisovanou, ale není to všechno, z čeho se vesmír utváří. Známe rozměry prostoru a umíme měřit čas, jediná námi měřitelná dimenze kosmu, ke které býváme nejvíce ukotvení
Mysl
Třetí dimenzí vesmíru je mysl a představivost. Je neuvěřitelně tvořívá a skýtá nekonečné množství možností a dokonce i celých vesmírů, imaginárních vesmírů uvnitř naší mysli, ale skutečných. Mysl umožňuje překonávat prostor a cestovat, být na více místech zároveň, navštívit tisíce a milióny různých světů s nekonečně rozmanitými zákony.

Někdo možná nesouhlasí a má jiné vnímání, ono je jedno, v jakém pořadí si dimenze kosmu poskládáš, důležité je rozumět a zkoumat všechny tři, které jsme schopni vnímat, a už to ti zabere celou věčnost. Další dvě dimenze, jak se povídá mezi těmi, co se snaží do nich dostat, by geometrickou řadou rozšířily naše vnímání. Už v mysli je velké množství vesmírů, ale dovedeš si představit mít v sobě mnohem více takových myslí? Jen můj dohad, ale takové by dle mne bylo rozšíření vnímání do 4D. Lidé mají chaos ve třech dimenzích, dát jim do míšku ještě jednu, nebo dvě navíc… myslím, že by to nezvládli.


Ať vás provází Síla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama