Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Ajťácká meditace aneb relaxace trochu jinak

6. října 2014 v 19:35 | Morell |  Pell mell
Aj'tácká verze (překlad)

Tato meditace má za účel defragmentaci systémových disků a tedy zvýšení efektivity a vylepšení celkového stavu softwaru i hardwaru (meditace je určena k regeneraci ducha i těla)


Uveďte svůj hardaware do pozice vhodné pro nižší výkon vašeho operačního systému, nejlépe do pozice v sedě, nebo v leže. (Pohodlně se usaďte nebo si lehněte)

Soustřeďte veškerý výkon svého procesoru na vstup a výstup vzduchu do vašeho systému a postupně upravujte nastavení tohoto zdroje na delší frekvenci s krátkými přerušeními. (soustřeďte se na svůj dech, psotupně ho prohlubujte a mezi nádechy a výcdechy dělejte krátké pauzy)

Snižte příkon energie do vašeho svalstva až k bodu, kdy jediný výkon je udržení vašeho hardwaru v jeho pozici stabilně. (Uvolněte své svalstvo tolik, že jediné napětí je to, tkeré vás drží v pozici.)

Postupně pozastavte všechna stahování, která ve vašem systému probíhají, včetně instalace kompatibility pro nejnovější hry a software, Vypněte přehrávání hudby a seriálů. Ano, všech osmnácti. Postupně ukončete všechy probíhající procesy a ty které nelze ukončit nechte pouze s příkazem k jejich ukončení, jakmile jsou dokončeny. (Pomalu postupně vyprádněte svou mysl od všech možných myšlenek)

Váš systém bude mít tendenci využít svou kapacitu co nejvíce, Ignorujte tendenci programů obnovit svou činnost, odpojte připojení k internetu, místní síti, WIFI, bluetooth a ostatních alternativ přítomných ve vašem hardware, podle nutnosti klidně opakovaně a kterýkoliv proces se spusti, ignorujte a vydejte příkaz k automatickému ukončení. (Bude se projevovat tendence na něco myslet, myšlenky ignoprujte a snažte se je v klidu potlačit)

Při nízkém výkonu vašeho systému začne pomalu docházet k aktivaci připojení k multivesmírné matrix, která zahájí defragmentaci vašich disků. Vychutnávejte si přijemný tok dat a jejich probíhající defragmentaci a uspořádávání ve vašem operačním systému. (pomalu pociťujte sjednocení s multivesmírem a jak se ve vašem těle zapojují léčebné procesy a jak je vám to příjemné.)

Jakmile váš operační systém nahlásí ukenčení procesu defragmentace, odpojte se od multivesmírné matrix a začněte s obnovováním standartní aktivity vašeho operačního systému. Nejdříve obnovte přítok energie do harware, poté obnovte připojení k místní síti, nebo jiné alternativy přítomné ve vašem hardware, poté si dejte chvíli na čas a vychutnávejte si novou konfiguraci svého operačního systému, než spustíte zbylé, nyní neaktivní procesy.
(jakmile cítíte popud ke skončení meditace, začněte se vracet do přítomnosti. Vraťte se do svého těla, protáhněte svalstvo, chvíli si vychutnávejte příjemný pocit proběhlé meditace a pak se vraťte plně k běžným činnostem)

Doufám, že jste se bavili.

Plamenem ohně k síle srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NIKER NIKER | 6. října 2014 v 19:59 | Reagovat

Nedostatečné instrukce, můj systém se po spuštění defragmentace zasekl v cyklické rekurzi a procesor propálil díru do polštáře.

2 Morell Morell | Web | 7. října 2014 v 7:24 | Reagovat

Ups. Heheheh. :-D Tož ses z toho asi akorát tak restartoval, co? :-D

3 ArwenVečernice ArwenVečernice | Web | 7. října 2014 v 17:56 | Reagovat

Hmm. Po blbém dni jaký jsem měla dnes by to mohlo být vcelku slušné uvolnění. Hned to půjdu otestovat ;)

4 Lukáš Lukáš | Web | 10. října 2014 v 16:47 | Reagovat

vskutku úsměvné... není to první a patrně ani poslední snaha předělat lidské termíny do počítačové terminologie. Ale většina takových vždy potěší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama