Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Změny na Bílé hvězdě i Síních věčného ohně

28. října 2014 v 8:22 | Morell a Sauron |  Info
Došlo k nemalým změnám v životě reálném i internetovém a bylo ptořeba udělat pár změn i zde. Takže bez otálení jdeme probrat nové změny na Bílé hvězdě...


Došlo ke spřátelení se Sauronem, který vede blog Síně věčného ohně a naše stránky jsou spojeny velmi úzkou spoluprací, což už asi víte. Něco píši tam, Sauron něco sem. (i když toho moc není...)
Tohle je už starší zpráva, ale platná. Určitě se tam objeví minimálně jedna z kapitol posledního Earendila.

Každá nová kapitola Earendila bude nyní u sebe mít tématickou hudbu.

Byla jsem na tréninku a nyní vstupuji do řad duchovních léčitelů. Proto se na Bílé hvězdě brzy objeví články o tom, co nabízím lidem v této oblasti. To je asi největší změna.

První rubrika Eldar Jedi nebyla zrušena, články o Jediích jsou ve vlastní podrubrice a obsah této "složky" byl rozdělen do čtyř. Tak to cítím, že je to nyní nejlepší.


Nyní k Síním věčného ohně
Na internetu se objevila hezká učebnice černé řeči, takže se, jakmile bude čas, vrhneme se do překládání. Spousta elfů ji ovládá...
"Než začneme probírat další část Quenyi, tak mi vysvětlete jednu věc. Jak to, že skřetím jazykem, který se učíte jen z dlouhé chvíle, melete všichni a celkem bez chyby, zatímco v písemce z Quenyi mi tvoříte úplně nové pojmy?" (Elrond k "puberťáčkům - O tatíčcích a učení)

Plamenem ohně k síle srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama