Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

To jsme to s blogem dopracovali...

19. března 2015 v 12:56 | Morell |  Info
Všimla jsem si, že pod tlačítkem přihlásit je nenápadný text, že přihlášním ouhlasím s obecnými a registračními ustanoveními blogu. No pro čne, tož jsem se na ně podívala, obzvláště, jestli tam najdu stejnou zlodějinu, jakou zavedl facebook a thumbrl... je tam.

3.10 Uživatel umístěním Příspěvku na Internetové stránky nebo jiným příslušným využitím Služeb poskytovaných Provozovatelem dle ZOSIS poskytuje Provozovateli či osobám pověřeným Provozovatelem nevýhradní, časově ani místně neomezenou licenci, k neomezenému počtu užití příslušného Příspěvku všemi způsoby dosud známými, včetně práva užít příspěvek pro jakékoli účely dle volby Provozovatele, včetně reklamních, k zařazení Příspěvku do audiovizuálního nebo jiného díla, práva užít Příspěvek v souvislosti s produkty a službami Provozovatele nebo společností z koncernu, jehož je Provozovatel součástí, a to i v hmotné podobě, práva k jeho libovolnému zpracování, včetně práva odstranit hudební složku Příspěvku, včetně nahrazení textu jinou hudební složkou s textem dle volby Provozovatele, včetně práva podlicence.


Ještěže sem dávám jenom fanfikce a pár žblebtů okolo duchovna a mých úvah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mersmerize Mersmerize | Web | 19. března 2015 v 13:04 | Reagovat

Jenže takhle je to prostě se vším. Stejně jako kdokoliv může cokoliv okopírovat a vydávat to za svoje dílo - tomu člověk prostě nezabrání. Jsem zastánkyně toho, že pokud nechceš, aby se tak dělo, tak zkrátka nic nenahrávej na internet. Nechápu ty, co někam nahrají třeba svoje ne úplně slušné fotky a pak se rozčilují, že o nich ví celý svět - když nechci, aby se něco svět dozvěděl, tak to prostě na net nedávám a hotovo, to je ta úplně nejbezpečnější ochrana :)

Co se týče článků a textů, nijak se toho nebojím. Kdo by chtěl kam použít klasické blogové články, kterých je tady obrovské množství? Pokud člověk píše hodně kvalitně nebo se tím živí, nemá blog ale svojí doménu a hosting. :)

2 Morell Morell | Web | 19. března 2015 v 16:52 | Reagovat

[1]: Je to tak, mě to taky vůbec nepřekvapilo a ano, pokud chceš si ohlídat věc, endávej ji na internet. Na netu už nemáš nikdy kontrolu. Vždy se může znovu objevit někde úplně jinde. XD

Jak taby blog.cz brojí kvůli obrázkům na googlu, že se kvůli nim nezobrazuje blog, ale blog tehdy člověka nezajímá, když hledá jen obrázek. Vodoznak je vodoznak, ten používám i já... A stejně vím, že jde odstranit, zkoušela jsem to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama