Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Neaktivita

15. listopadu 2015 v 19:47 | Morell |  Info
Nejsem pryč, ani jsem nepolevila v práci, ale věnuju se jistému projektu, který mi nyní bere veškerý čas, který bych jinak strávila psaním "je to trochu jinak." Ale nebojte se, nejde o přerušenou tvorbu, anopak hodlám ji dovést do konce a už mohu slíbit, že si ještě počtete pár zajímavých kapitol. Je potřeba ale řít více. Takže na čem dělám?


Na internetu jsem si povšimla, že je o Valar velmi málo informací. Proto jsem spustila velký projekt zaměnřený na všech patnáct Valar (včtně Melkora) a který bude dvoujazyčný, aby byl přístupný větší škále lidí.
Jak so projekt vyvíjí? Byl už přesunut z free serveru na placený, takže jde o webovku bez reklam a s vlastní čistou webovou adresou.

Web o Valar:
Zatím tam je jen upozornění, které je podstatné, ještě jsem nevyřešila pár věcí.

Informace o vývoji této tvorby najdete zde: (jsou tam i jiné texty)
Právě teď (dnes) nejnovější aktulizace:

Tak takhle to teď je, jakmile bude nastne čas, můžete se těšit na pokračování "je to trošku jinak..." a na další věci, keré ještě nevidím.


A nerada to říkám, ale začímám pomalu muslimy nesnášet. Masakr ve francii k tomu jen přispívá. Nic proti nim,ale tady doma nejsou a jde jich sem moc. A ze svého zdroje vím, že ani německo to nenese dobře. Nemají dost policistů, aby je uhlídali, nemají pro ně jídlo ani postele, nemají peníze, aby se o ně postarali a nemohou je uhlídat. To mi řkla kamarádka, která v německu žije. Říkám to protože nám v telce pravdu neřeknou, že na to, aby evropa přijala tolik uprchlíků, prostě NEMÁ.

Plamenem ohně k síle srdce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | 20. listopadu 2015 v 21:48 | Reagovat

Promiň že jsem tu tak málo, nestihám číst všechny své oblíbené blogy. Mrzí mě to, jelikož ty jsi jedna z mých prvních oblíbenců.
Vynasnažím se to napravit. :-)

Uprchlická krize se teď řeší všude a vždycky. Musím říct, že po těchto všech událostech už bych se do přijímání uprchlíku nijak neměla...

2 Lukáš Lukáš | Web | 26. listopadu 2015 v 18:12 | Reagovat

Zdravím,

vypadá to na hodně zajímavý projekt. Sem s tím a to ve větším množství.

S pozdravem, Lukáš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama