Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Eniologie člověka

24. března 2016 v 12:27 | Morell |  Lidská spiritualita
Pro jednou jsem se rozhodla uvést svůj názor na časopis, protože si myslím, že by bylo dobré, dkyby se trochu rozkřikl do světa. Dostala jsem darem předplatné tohoto časopisu, Eniologie. Jako první mě oslovila cena. Sie stojí 79 Kč, předplatné 65, ale za těch skoro 80 kč máte skoro 70 stran a z toho méně než 5 stránek reklam a všechny odpovídají zaměření časopisu.


A o čem časopis je? Je to časopis alternativních cest - zdravá výživa, homeopatie, léčitelé, ale nejen laické, ale i odborné a vědecké vrstvy. Eniologie je věda o člověku a jeho energetických tělech.
jejich vlastními slovy je to: časopis o hmotné, energetické, informační, enioanatomické, PSI-fenomenální a duchovní podstatě člověka a jeho jednotě s okolním světem. Vědecké, odborné, laické, inovativní a poutavé články, recenze, názory, rozhovory, rubriky. Pro odborníky i zvídavé a obeznámené laiky.

Číslo, které se mi dostalo do rukou je o astrálním cestování a hned jsem získala dobré nápady a důležité informace o vylepšení technik pro astrální cestování, minimálně mi to ukázalo, kudy dál. Také mne velmi zaujal dotazník, kde se ptají různých léčitelů a kratářů a jiných takto pracujících lidí, jak získali své schopnosti a jak vidí možnost vědeckého výzkumu v této oblasti. odpovědi byly velmi zajímavé a vždy v nich byla obtisknutá trochu i tvář a duše člověka, který se takto svěřoval vlastně se svým osobním příběhem a povahou.

Zkrátka časopis mohu spokojeně doporučit, Vědci tráví spoustu času zkoumáním toho, o čem píšou a i ti, co nejsou vědci mají pro věc zápal a je pozoruhodné vidět časopis, kde lidé i bez vzdělání mohou psát své texty bok po boku s těmito profesionály. Určitě je z textů vidět, že jejich přístup je rozdílný,a le je také vidět, že i mystické a tajemné věci mohou být pojímány i vědecky. Kdo by to čekal? No vlastně, proč ne? Vlastně tohle velmi podporuji, aby vycházel takovýhle časopis, protože Enigma... nic proti nim, ale je předražená, a spíše hledá senzaci, než pravdu. Nic proti nim, pár čísel doma mám, ale brzy mi to pišlo stále na jedno prdo. U Eniologie zatím nevím, ale minimálně mi to přijde střízlivější a otevřenější... a méně děsivé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama