Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Minulé životy

24. května 2016 v 8:27 | Morell |  Duchovno a magie
Byli jsme tu, mnohokrát jsme přišli a mnohokrát se zase vrátíme. Létala jsem na dračích křídlech, procházela jsem se po březích Atlantidy, táhla do boje s Vikingy, sloužila falešnému bohu Křesťanů, zpívala s elfy, a nyní zde pracuji s magií. Dlouhá cesta za mnou, mnoho možností přede mnou.

Věřte tomu nebo ne, svět je ten nejlepší, jaký může být, jediným problémem je, že tu je spousta zlé vůle, toužící udržet člověka pod sebou. Mnoho bohů by si přálo vlastnit a ovládat celý svět, zatajují lidem jejich minulost, že jsou to duchové starší, než pár desítek let, někteří lidé jsou ve skutečnosti prastaří duchové, někteří přišli z hvězd, někteří z přírody a někteří prostě milují být znovu a znovu lidmi.
Málo si z minulých životů lidé pamatují, většinou nic, ale něco tu přece je - zůstávají nám podvědomé návyky, zlozvyky, chutě, dokonce i lidé, bytosti, které s námi jdou cestou společně, různě si prostřídávají role. Duchovní rodiny drží pospolu.
Mno… máme mnoho času, ale víte, mě přijde, že stejně, sní se o dlouhém životě, zdravém a volném, abychom mohli dělat, co chceme, ale ruku na srdce, kdo z vás, kdyby měl 500 let, by dělal něco jiného, než dělá? Kdo by žil život plnější a šťastnější? Myslím, že lidé si mohou zasloužit delší život a spoustu radosti, ale chce to něco dělat, nějaký život už máme a každý okamžik se počítá, ať už věříte, že máte pár let, anebo věčnost, to je vlastně jedno. Důležité je, že teď žijeme, teď, ne včera nebo za tisíc let, teď můžeme žít a něco s tím udělat. Teď máme možnost jít a začít ti plnit své sny a žit vysněný život.
Můžeme dělat úplné nesmysly, ať si kněz dělá své mše, ať se muslimové válí v prachu s prdelí vysoko do oblak, ať si hráči ničí oči u her, ať se lidé baví s iluzionisty a s jejich nepravými kouzli, mágové se svými rituály… ať dělají, co chtějí a co je naplňuje, ať jim můžete vidět taková ta veselá světýlka v očích, co říkají, že srdce je doma a šťastné. Nepopírám, že je potřeba se živit, mít práci, ale také je potřeba si vždy umět udělat čas na to být sami sebou, ať už sami, nebo s dalšími.
Protože pak, když už umíme žít, jaký je pak problém v dlouhém nebo krátkém životě? Ať už jeden nebo deset tisíc, pořád to bude stát za to to žít.

Plamenem ohně k síle srdce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 24. května 2016 v 21:16 | Reagovat

Věřím na minulé životy, ale nesoustředím se na ně... přesně jak píšeš, užívám si této přítomnosti :)

2 sarushef sarushef | Web | 25. května 2016 v 23:01 | Reagovat

Já na tyhle věci nevěřim ani za mák, ale jak o tom píšeš, tak to je boží))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama