Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

8 let bílé hvězdy a soutěž

18. června 2016 v 2:00 | Morell |  Info


Tak tímto obrázkem se snažím vyjádřit jak čas zde strávený, tak onou ležatou osmičkou také sebevědomí a přání, aby tu tenhle web i zájem o něj byly ještě hodně moc dlouho.

Když se ohlédnu na poslední rok, vidím, že hlavně píšu a píšu povídky. Tenhle rok patřil povídkám "Je to trošku jinak" a "Královská hra."
Ostatní tvorba byla mimo stránky blogu, protože jsem napůl tajně vytvářela projekt Chrám Valar, který byl završen úspěšným spuštěním webu a i nadále na něm budu pracovat a rozšiřovat množství textů. Některé budou uvedeny i zde na blogu. Nyní už ale je venku a odpor je oproti očekávání zatím nulový. Ale také je minimální zájem, což chce čas, tenhle blog byl svůj první rok taky pro veřejnost naprosto nezajímavou stránkou. Prostě chce to pracovat a trpělivost. Však lidi si tam svou cestičku najdou.

Na mém DeviantART účtu vznikla složka s vystřihovánkami, které jsem nějakou mírou upravila, nebo editovala, nebo vytvořila. LINK Obzvláště jsem hrdá na Arokha na Zdi světa. Ten mi dal zabrat... jen to ještě slepit. Mám?
No i s tužkou se lepším, moje kresby už mají trochu podobu, myslím, že jsem udělala moc dobrý pokrok.


A teď k tomu, co se bude dít zde!
V Květnu byl útlum, ale to nevadí. Tak se připravte, je čas představit další tvorbu.

Slzy pro tisíc hvězd - tak to bude trochu smutnější, než je mým zvykem. Stejně jako jsem přepsala Ve světle Earendila, nyní přepíšu Tisíc hvězd a my, ale úplně zpřeházím děj a podmínky, Příběh to bude úplně jiný.

Další dlouhá povídka bude odpovídat anketě, kterou jsem vyvěsila k posledním kapitolám Královské hry. (a také sem) Poněvadž mi trochu vyschla inspirace, nechala jsem vás vybrat samotné, koho se bude týkat. Tvrdě to vyhrál Legolas. Po dlouhém hloubání jsem se tak rozhodla vyplnit mezeru v příběhu "Je to trochu jinak," Podíváme se za živořením Legolase mezi Démony...

Tak a nyní je čas bouchnout kofolu, já alkohol nepiju a chci psát i střízlivé texty, a dát se do oslavy!Plamenem ohně k síle srdce.

No moment!!! A co ta soutěž? Inu... já toho hodně napíšu, takže je tu mnoho inspirace, alespoň doufám. Takže kdo se chce zúčastnit, ať napíše krátkou povídku nějak zapadající do nějaké z povídek na tomto blogu, nebo k nim udělá obrázek!
Vyberu pět nejlepších, pokud bude málo účastníků, tak budou ceny pro všechny - a na ty jste mě navedli sami - originály povídek, tedy v pdf. Každému z výherců jednu podle přání.

Takže hodně inspirace vám přeji...

A lidi prosím, když už mi někdo dává zprávu autorovi a chtěl by odpověď, musíte mi dát e-mail, abych měla kam odpověď poslat. Tak dobré schopnosti nemám, abych z vašeho vzkazu vyčmuchala vaši kontaktní adresu, která v něm vůbec není napsaná. Děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martina Hrabovská Martina Hrabovská | 18. června 2016 v 11:56 | Reagovat

Gratulace bez legrace
spoustu dalších let
díků spousta za ten nový
krásný Středozemský svět!
( a samozřejmě i za všechno ostatní)
:DDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama