Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Smysl života

5. června 2016 v 22:16 | Morell |  Duchovno a magie
Jaký má život smysl? Proč tu jsme? Docela podstatné a oprávněné otázky. Náboženství i filozofie se na ně snaží odpovídat už tisíce let. Má vůbec smysl se po takové věci ptát? Mohu říct, že rozhodně ano, to, jak si odpovíme na takovou zásadní otázku, může zásadně změnit náš přístup k životu. Smysl života, pokud je sdílený větší skupinou lidí, dává podklad pro zákony a zásady, ať už si ten smysl i zákony udělají lidé zcela sami, nebo jsou inspirované bohy.

Ve skutečnosti, dejte někomu správný smysl života a máte z něj věrnou ovci, otroka, sluhu. Správná myšlenka umí takto pohnout horami a to vlastně doslova. Třeba otřesu horami ve vás samých, až si budete číst můj vlastní názor a víte co? Pojďme to zkusit. Prozradím vám smysl života, je to docela jasné a kdo to pochopí, muže získat svobodu ducha. Co je svoboda ducha? To že až umřete, že vás andělé neodvedou, kam chtějí, i když nejste křesťany. Znamená to, že si dokážete snáze realizovat své sny, uvidíte… uvidíme…

Takže, po pravdě, nebudete tomu snadno věřit, ale je to tak:

Smyslem života je život sám!!!
Váš život je dar, který byl dán vám a jenom vám k užívání.
Nikdo jiný nemá právo vlastnit váš život, ani žádný z bohů.
Jste děti bohů, a proto je ve vás obrovská moc tvořit.
Protože z dětí bohů mohou vyrůst bohové.
I sny působící neuskutečnitelně lze realizovat.
Vy jste tím, kdo má za vás největší zodpovědnost.
Vy jste ten, kdo vám může vytvořit naplňující život.
Svůj život vemte do svých rukou, s rozumem, přizpůsobivě k podmínkám, ale podle sebe.
Tím naplníte smysl života nejvíce, protože budete mít plný a plnohodnotný život.


Tak to je. Je to jen na vás, smysl života je to, co chcete dělat, co vás naplňuje a dává vám pocit dobře udělané práce, ne takový že je konečně hotovo a můžete od toho utéct, ale že jste dokázali udělat, co jste opravdu chtěli. Pocit k nezaplacení, to mohu potvrdit. Je potřeba to brát s rozumem, uživit se, ale zároveň směřovat ke svým cílům. Taky mi dříve přišlo, že magie je nedosažitelná a přece to byl můj sen… a nyní ji studuji, ne šíleně a pořád, ale přísahám vám, mám díky tomu mnohem plnější život.

A ještě jedna dobrá zásada:
Miluj, co nemůžeš milovat, to toleruj.

Já nemám ráda lidi, ale naučila jsem se vidět je jako děti, které ještě musí růst. Tak jsem se naučila je tolerovat a žít s nimi v míru.


Plamenem ohně k síle srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Hrabovská Martina Hrabovská | 6. června 2016 v 13:15 | Reagovat

Napsáno velice hezky a velice moudře. Snad by ještě chtělo dodat: hledat v životě pozitiva, byť by to bylo jen to že se ráno budíme v posteli (tak šťastných spousta lidí není). Pokud někdo jen hledá, na co by nadával a stěžoval si, tak má život jen vlastní vinou na houby (když chci být slušná)

2 Morell Morell | Web | 6. června 2016 v 16:32 | Reagovat

[1]: No máš pravdu, není tomu tak vždy, každý trajeme s kartami, které jsou nám rozdány, ale jak hrajeme, s jakou taktikou a za jakým cílem spěřujeme, to už opravdu je jen na nás.

3 Lukáš Přibyl Lukáš Přibyl | Web | 6. června 2016 v 16:50 | Reagovat

každý si vytváří svůj "scénář života" sám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama