Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Papírové zbraně Středozemě

15. května 2017 v 16:59 | Morell |  Vystřihovánky
Zatímco mi na stole schnou Bílé nože, mimochodem už asi čtvrtý pár, co jsem vyrobila, myslím, že bude stát za to ukázat vám vystřihovánky, které jsou na netu k dostání k tématice Středozemě. Výběr není zatím moc velký, ale i já na tom pracuju, aby ony krásné zbraně šlo pořídit za pár korun a truchu vlastní zručnosti.
Pro mne klasikou jsouprávě Bílé nože, se kterými bojuje Legolas. Už ve chvíli, kdy jsem slepila první, jsem byla fascinovaná tím, jak skvěle tenhle nůž padne do ruky. Stále Bílé nože považuji za jednu z nejvydařenějších fantazy zbraní, která si zasloží být nazvána elfskou.
(bystré oko si všimne, že oproti obrázku výše u tohoto odkazu je textura mnohem lepší, takže se nato bude dát dívat i zblízka)

Meč krále Thranduila je zbraň neskutečně elegantní a krásná. rukoje't už je halt meč, ale stále příjemná na podržení. No a když už jsem ho vytvořila a zveřejnila, tak jsem si taky vyrobila dva, abych měla pár, skutečně tahle zbraň vypadá v páru stejně dobře, jako samotná.
(tato vystřihovánka prošla vylepšením, aby byla o něco málo snáze slepitelná, protože se mi ukázaly vady, které jsou sice malé, ale já nemám vady ráda)

Novinkou, ještě nyní vůbec nerozkřiknutou jsou nože Tauriel. Teď, když o nich píšu, je ještě vůbec nikdo neslepil. tauriel to vůbec má s fanoušky těšký, někteří ji neocení pro lásku k trpaslíkovi, která se jim zdála zbytečně přidávající k příběhu na úkor děje z knihy, jiní... nebo bych měla raději říct jiné, jí závidí, jak blízko se holka dostala ke královským sexbombám Temného hvozdu. Stále schopná elfka lesní stráže s loveckými noži, které nepůsobí tak elegantně, jako ty Legolasovy, ale rozhodně mohou nepřijemně bodnout...

Na žádost byl také upraven meč Andúril, který tak taky dstal trochu kvalitnější texturu. změna je znát...


Další meče Středozemě ke slepení:

A ještě pro radost dvě helmy:


Plamenem ohně k síle srdce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lukas Lukas | Web | 9. června 2017 v 19:59 | Reagovat

Zdravím, ještě zbývá jednotlivá data zadat do takzvané 3D tiskárny (o které se tak často hovoří) a autorka by mohla vytvářet plnohodnotné zbraně. Nebo alespoň daleko cennější, než ty papírové.

2 Morell Morell | Web | 9. června 2017 v 21:13 | Reagovat

[1]: Ano, to je s těmito modely proveditelné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama