Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Říjen v kostce

2. listopadu 2017 v 19:42 | Morell |  Měsíční review
Takže Řijen. Venku to chladne a co během toho dělám já? Všechnno možné i nemožné, samozřejmě.Protože vládnu jednomu z malých fanklubů Thranduila, vytvořila jsem papírovou repliku jeho meče a předhodila ji jako hlavní cenu do soutěže, kterou pořádám pro tento fanklub každé 3 měsíce.


i kdyby nic jiného, tato cena orpavdu ohromila moji malou smečku fanynek. Meč je sice z papíru, ale mít něco tak blízkého svému idolu je úžasné a i když je z papíru, může vydržet dlouhé roky a i na rozptýleném světle bude blednout jen velmi pomalu. Určitě pomaleji, než nadšení pro krále elfů.

Kromě tohoto meče jsem vytvořila dvě nové vystřihovánky, jednu na žádost: meč Arwen Undómiel, který se jemnuje Hadhafang a batarang, házecí hvězdu, kterou využívá Batman, v animované verzi. Meč má kvalitní fototexturu, batarang jakožto animovaný si vystačí s jednoduchou namalovanou myší. Vzhledem k tomu, že aktuálně není žádný boom těchto témat, je zájem nízký. Obě vystřihovánky jsou v životní velikosti a přstupné každému, kdo je najde. Všechny jsou na mém Deviantu.

Konečně jsem vytvořila další ilustraci pro nadcházející knihu, bohužel jedinou.

Na DA jsem našla spící skupinu o designu vystřihovánek, takže jsem se připojila, protože admin tam stále je a rozmýšlím set článků o vystřihovánkách, možná i sem na blog v češtině. Tam budou samozřejmě v angličtině. zatím je tam akorát pár detailů o Bledneru, freeware programu, který pro svou tvorbu vystřihovánek využívám a jsem s ním naprosto spokojená.

Napsala jsem pro blog.blog.cz článek o řešení problému se SPAMem, ale neobtěžovali se ho zveřejnit.

Obědnala jsem větší část Vánočních dárků na e-shopu, ve kterém nakupuji každý rok. Letos tam ale nekupuji všechny dárky.

Mám novou žádost o vystřihovánky, tentokrát vesmírných lodí federace ze StarTreku, ale lodě jsou originály. Líbí se mi, sama jsem zvědavá na výsledek, protože je to opravdu výzva. Musím využít úplně jiný styl modelu pro tento konkrétní případ.


Plamenem ohně k síle srdce...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama