Magie ze světa nezmizela, to jen vy lidé se tváříte, že tu není...

Prosinec v kostce

5. ledna 2018 v 20:53 | Morell |  Měsíční review
Je čas na další měsíc v kostce. A tím je Prosinec.


Prosinec, to jsou pro mne jedny dlouhé Vánoce, které končí 24 Prosince. Jednoduše protože celý prosinec lidé schání dárky a jsou tím až posedlí, nekteří až cvoci vzhledem k tomu, kolik peněz do toho vrazí a dokonce si na to půjčují. To už je na cvokhaus. Ale i tohle dokazuje, jak moc je celý Prosinec obdobím, kdy opravdu myslíme na druhé a toto období Štědrým dnem prostě končí.
No a dárky? Zabodoval jasmínový čaj. Balení 50g stojí jen 29Kč, což je luxus cena pro luxus čaj. (taky jde na odbyt)
Tradičně jsem nakupovala v e-shopu Fantasyobchod. LINK a mám s tím dobré zkušenosti, dokonce se mi vyplatilo nakouknout do slev. Díky zkušenostem z loňska jsem dárky obědnala v prvním týdnu Listopadu. Díky tomu jsem mohla obědnat i věci, co nebyly na skladě a v první půlce Prosince bylo vše doma. Sama sobě jsem pak darovala klíčenku s logem Batmana.
Silverstr provázel silný útok temné magie, ale přečkala jsem ho ve zdraví a viróza, která následovala, se mnou nezůstala ani na kafe.

Během Prosince jsem takřka vysázela a připravila knihu Trilogie přelomu. Chybí ještě desky a nějaký detaily na začátku a konci knihy. To počká.
Mimo této knihy píšu další knihu, která bude officiálně registrovaná i prodávaná. Na tu se těším obzvlášť.
Také jsem vylepšila svou metodu tahání 3D grafiky z her díky programu 3D ripper DX, program který udělá 3D fotku 3D hry, ale funguje jen s DirectX 9. Je mi to až líto, protože tenhle program je stále dost využívaný, ale jeho majitele a autora již omrzel a již se dále nevyvíjí.
Hodně ho využívám pro tahání grafiky z World of Warcraft. (Během prosince jsem si začala dělat sbírku modelů s tématikou krvavých elfů, možná se mi podaří získat i ICC, jestli se jistý server ještě rozběhne) Mnohé je sice možné tahat přes WoW model wiever, bohužel modely, ze kterých se skádá prostředí samotné se přes tento program tahají těžko a rád při tom kolabuje...

Umění jsem vytvořila málo, jediný symbol, tužkou takřka nekreslím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bellatrix Kanato Sakamaki Bellatrix Kanato Sakamaki | Web | 10. ledna 2018 v 14:23 | Reagovat

Já vánoce nenávidím
Spřátelíš blog?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama